News

Другий день бізнес візиту в межах ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу»

Другий день бізнес візиту в межах ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу»

Ми відвідали ПрАТ «Вінницька харчосмакова фабрика», яка утворилася ще в 1999 році. Впевнені, що кожний знає про продукт-візитівку - хрін "Вінницький" з буряком, і так, саме цей продукт виготовляє «Вінницька харчосмакова фабрика»

На сьогоднішній день, товарний асортимент складається з понад 50 найменувань, в який входять і легендарні круп'яні палички, які смакував кожний в дитинстві, а також квас. Ми побували за "кулісами" підприємства та ознайомились з виробництвом, яке надихнуло ще більше працювати, аби досягати таких результатів. Далі ми познайомились з виробництвом «Живе пиво», яке дотримується німецьких законів пивоваріння - без домішок, без стабілізаторів і прискорювачів бродіння. Ми пишаємось такими лідерами ринку, які попри війну продовжують створювати та надихати інших. Дякуємо за гостинність та усім, хто долучився до візиту

А продовжили ми зустріч з представниками Business People Club - Андрій Гижко та Yurii Dzhura, які відкрито з нами поділилися ідеями та досвідом, як поводитись з органічною продукцією та які є в цьому перспективи для українського бізнесу.

Ініціатива «Стійкість ділової активності українського бізнесу» реалізується Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Виконавчий партнер компоненту в рамках МЕРЕЖІ ЦІПБ – Business People Club.
Made on
Tilda