News

Традиційний #CompanyVisit на підприємства учасників Business People Club

Традиційний #CompanyVisit на підприємства учасників Business People Club


Відвідали підприємство Миколи Трача - директор СТОВ "Авангард" - агровиробництво, яке займається вирощуванням зернових, бобових та технічних культур, а також виробляє напівфабрикати: вареники, млинці, якісний крафтовий продукт.


Микола Трач - гарний господар, що просуває інновації у сільському господарстві, управлінні та менеджменті, а ще він дуже відкритий, позитивний і доброзичливий!


Цікавий факт:

навчався Микола Миколайович із великим ентузіазмом. Він уважно слухав і нотував лекції професіоналів-викладачів альма-матер, аналізуючи та запам’ятовуючи почуте. Розуміючи, що для високого професіоналізму, крім фундаментальних теоретичних знань, необхідно сформувати вміння їх застосовувати, ще в студентські роки великого значення надавав практиці. Наразі, Микола директор СТОВ "Авангард", яка славиться найвищими стандартами якості, та інноваціями.


Слідом побували на підприємстві Валерій Хворостовський - директор ПАТ "Дружба ВМ"- один з найбільших в Україні яблуневих садів та фруктосховище.


Барвиста краса яблуневих садів надихає та спонукає лише до нових звершень!


Валерій - чудовий приклад цілеспрямованості, інноваційності, яка демонструє відданість та любов до власної справи.


Якісний врожай без уражень хворобами та шкідниками - запорука успіху та прибутковості вирощування плодової продукції.


І на останок - IV міжнародний фестиваль OPERAFEST TULCHYN-2021, на якому: всесвітньовідомі мюзикли, вражаючі опери та балети, яскраве ексцентрик шоу, фентезі рок-опера, вистава для дітей, феєричні візуальні шоу та багато інших сюрпризів!


Це неймовірний, насичений та незабутній день. Ми дякуємо нашим учасникам за гостинність та відкритість.


Вітаємо з відзнаками та пишаємось учасниками Клубу, котрі роблять свій бізнес з пристрастю. Зичимо не зупинятись на досягненому!


А ви ще не з нами?) Чекаємо на вас у Business People Club

.

Попереду ще багато цікавого!

#бізнес

#співпраця

#виізднапідприємства

Надія Лисецька

Made on
Tilda