News

😍Традиційний #CompanyVisit 🔥


Традиційний #CompanyVisit


На цей раз ми завітали до резидентки Business People Club та менторки Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business - Оксани Сідлецької.


Спочатку відвідали одне із 7 чудес Вінниччини - Лядівський Скельний Монастир - за переказом, заснований 1013 року святим Антонієм Печерським, який вертався з Афону й Царгороду до Києва.


Лядівський Скельний Монастир - це справді неймовірне місце в якому панує особлива атмосфера, в яку поринаєш із легкістю та насолоджуєшся всім, що оточує. Ми не лише дізналися безліч цікавої інформації від чернця, але і мали змогу подзвонити в дзвони.

Далі ми дізналися про Дзоти - оборонні споруди, які були збудованими напередодні Другої світової війни, а згодом зробили подорож - майже 1 км лабіринтів та 20 метрів завглибшки. Цікавим фактом є те, що жителі села і дослідники відновили понад півсотні кімнат і коридорів - що не може не дивувати.


І на завершення ми завітали до ресторану #СтарийДзот Оксани Сідлецької, яка нас гостинно зустріла та пригостила молдавсько-українською кухнею з неймовірно смачними авторськими рецептурами страв.


Також, зі впевненістю можемо сказати, що у подорожах прекрасно не тільки знайомство з новими місцями і традиціями, але також і дорога, яку доводиться подолати, щоб дістатися в бажаний пункт призначення. Невимушена атмосфера, відкрите спілкування та гарний настрій - все це було під час поїздки в Могилів-Подільський.

Дякуємо усім!


#робітьсвійбізнесзпристрастю

Надія Лисецька

Made on
Tilda