News

Виїзне засідання Business People Club

Таку відзнаку з рук президентки Клубу Надія Лисецька отримав учасник Business People Club та комерційний директор підприємства Сергій Безкостий.


Компанія Декоплант є виробником саджанців троянд з 2003 року, а так само основних видів плодово-ягідних культур, декоративних і хвойних рослин. Одна з головних стратегічних завдань компанії - стати основним і надійним виробником і постачальником посадкового матеріалу для споживчого ринку України.

Dekoplant - єдиний експортер саджанців, який виробляє більше 1000000 щорічних усіх культур.


Саджанці на АЗС - несподіване місце збуту, ідея якого народилась у часи обмежень, коли супер- та гіпермаркети були закриті.

Тому, завоювати довіру у клієнтів даного сегмента ринку - завдання №1, компанія виробляє посадковий матеріал, який відповідає всім параметрам європейської якості і вимогам покупця.


Цікавим фактом є те, що на підприємстві 2 професіонали за робочий день роблять вручну понад 4000 щеплень шипшини, яка внаслідок цього перетворюється в троянду.


Dekoplant - це:

  1. зручне транспортування
  2. гарантія збереження від покупки до посадки
  3. висока приживлюваність
  4. відповідність сорту

Сьогодні учасники Business People Club змогли побачити процес роботи на власні очі, секрети компанії, побувати на полі, де росте більше 100 сортів троянд: голандські, німецькі, сербські


Вітаємо з відзнакою та пишаємось учасниками Клубу, котрі роблять свій бізнес з пристрастю. Зичимо не зупинятись на досягненому!

"Ми намагаємося робити цей світ смачнішим і гарнішим", - Сергій Безкостий

Dekoplant


А ви знаєте яка різниця між ПРИщепою і ПІДщепою?

#робітьсвійбізнесзпристрастю

Made on
Tilda