Новини ЖВБ

Маєте прагнення постійно розвивати свій бізнес, але не знаєте з чого розпочати?


Маєте прагнення постійно розвивати свій бізнес, але не знаєте з чого розпочати?

Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business рекомендує ефективний інструмент - стратегічну сесію, яка допоможе вам визначити цілі бізнесу/організації, бізнес-моделі, продукти та необхідні ресурси для підкорення нових бізнес вершин.


Так ми провели дводенну стратегічну сесію з розвитку нашої Платформи, під час якої разом з Керівницями регіональних представництв та Менторками визначили надихаюче майбутнє організації та чіткий план його досягнення.


Зокрема, було проаналізовано існуючу бізнес-модель, бізнес-процеси та сформульовано стратегію змін у відповідності до потреб.


Щиро дякуємо представникам ПРООН UNDP Ukraine / ПРООН в Україні та усім за продуктивну роботу під час стратегічної сесії.


Якщо ви маєте бажання збільшити ефективність власної компанії в рази, отримати новий масштаб мислення, нові контакти та разом популяризувати жіноче підприємництво, долучайтеся!


Запевняємо, на вас чекає багато нового!

Надія Лисецька, Elena Vykhrystiuk, Ольга Навроцька, Ольга Добровольська, Валерия Харатин, Иванна Кобзар, Марина Окаєвич, Олена Остапенко , Оксана Машевская, Ірина Подоляка, Вероника Монарх, Tsvitana Kozyr, Света Пеньковая, Ольга Материнська, Iryna Piskor, Мар'яна Овчарук, Валентина Клецко.


#ЖінкивБізнесі

#СтворюйНадихайЗростай