News

Стартувала навчальна програма “SURE”

Стартувала навчальна програма “SURE”, в рамках якої 15 відібраних учасників розроблять стратегії стійкості свого бізнесу.

Тривалість навчальної програми 3 модулі.

В рамках першого модулю учасники працювали над:

  • кризові ситуації в бізнесі;
  • стійкість бізнесу;
  • стратегії адаптації;
  • сформували для свого бізнесу канву -бізнес-моделі;

Та, звісно ж, мотивувались на свій розвиток та рішучі дії лише вперед

Мега насичені захід та величезна кількість знань.

Дякуємо усім учасникам за вашу активність та прагнення до нових звершень. Чекаємо вас на наступному модулі, вже 15 серпня

——————————————————————— Грантовий навчально-консультаційний проєкт для бізнесу «Стале та стійке підприємництво» (за методикою SURE) здійснюється в межах програми міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», яку Європейський Союз та уряд Німеччини довірили виконувати німецькій федеральній компанії Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Тренінги і консультації стали можливими за рахунок додаткового фінансування уряду Німеччини. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту. Детальніше: www.eu4business.org.ua.

Виконавчий партнер – Клуб Ділових Людей Україна.
Made on
Tilda