Новини ЖВБ

💫#CompanyVisit до партнерів - кондитерська “Perfetto”

#CompanyVisit до партнерів - кондитерська “Perfetto”

Кондитерська "Perfetto" має довгу і горду історію в Херсоні, але через військові дії агресора, компанія була змушена переїхати і почати все заново. Сьогодні "Perfetto" має дві кондитерські у Вінниці та працює з великою ефективністю.

Під час нашого сьогоднішнього візиту Анна Воскобойник, співзасновниця Perfetto, поділилася історією компанії та відверто розповіла про їхні успіхи та невдачі.

Хоча більшість людей асоціюють "Perfetto" зі знаменитим тортом "Херсон", компанія пропонує понад 100 смаків морозива

Анна розповіла нам про процес створення морозива, який включає в себе ретельний відбір інгредієнтів та змішування унікальних смаків. Perfetto використовує італійське обладнання та досвід італійських виробників, що дозволяє створювати продукт преміум-класу.

"У Perfetto ми завжди зосереджувалися на забезпеченні найкращої якості та смаку", - підкреслила Анна.

На завершення нашого візиту кожен з присутніх мав змогу скуштувати деякі з найсмачніших та ексклюзивних смаків морозива і посмакувати легендарний торт "Херсон".

Ми висловлюємо нашу подяку Анні за її гостинність та розуміння, а також визнаємо важливість власників бізнесу, які продовжують працювати у складні часи задля зміцнення нашої країни. Сторінка в Facebook Анни - https://www.facebook.com/profile.php?id=100012240829287

Сторінка в Instagram "Perfetto"https://www.instagram.com/perfetto_vinnytsia/

#СтворюйНадихайЗростай
#ЖінкивБізнесі_Вінниця
Надія Лисецька