News

Діалог підприємців з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим


Продуктивно і конструктивно

Відбувся діалог підприємців з Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим, щодо розвитку та підтримки малого та середнього бізнесу.

Топовою темою - стала презентація роботи ініціативи «COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ» у м.Вінниці, яку провела Nadiya Lysetska.

Вінницька Бізнес-клініка створена на базі Business People Club та обслуговує Вінницьку, Хмельницьку і Житомирську області, в рамках Міжнародного проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується урядом Федеративної Республіки Німеччини та Європейським Союзом і реалізується німецькою федеральною компанією GIZ.

Одним із пріоритетних напрямків Ініціативи є надання безкоштовних експертних консультацій у форматі Швидка Бізнес-Допомога. Також, заплановані вже традиційні бізнес-форуми #VinLadyFest, Тренди 2021 Covid VS Business, HoReCa.ReStart, VinTourism і саме проведення їх в рамках проєкту надає можливість безкоштовної участі усім бажаючим підприємцям та ТОП-менеджерам.

Також, під час зустрічі, обговорили нові ідеї:


«Працюй у Вінниці» - ініціатива розрахована на зупинку відтоку молодих спеціалістів з регіону та мотивація їх до роботи у місцевих підтриємствах.

Популяризація соціального підприємництва – зокрема, щодо навчання та подальшого працевлаштування людей з інвалідністю.

Долучення учасників

Business People Club

- власників профільних бізнесів до створення унікального проєкту реконструкції будівлі міської ради.

"Переконаний, що сильне підприємництво – актив нашої громади. Ми і далі будемо підтримувати розвиток бізнесу. Зрештою, податки повертаються через інвестиції в місто. І коли чую, що у Вінниці комфортно працювати, тому що влада дослухається, це важливий фактор для нашої команди. Адже ми партнери і мета у нас спільна – добробут громади", - як завжди, ствердно зазначив Сергій Моргунов.

Дякуємо міському голові та владі міста за конструктив та особисте бажання потужного розвитку бізнес-середовища!

Сильніші разом!

Made on
Tilda