News

"Туристичний форум VinTourism"


Насичено, емоційно, продуктивно, провели "Туристичний форум VinTourism"

Вкотре переконалися, що кожен куточок України особливий своєю історією, видатними людьми та туристичними об’єктами.


Українці – нащадки великих трипільців та предковічного краю. Саме трипільська культура обертає тодішній культурний світ на єдине ціле. Історій пов'язаних з туризмом і справді дуже багато коло нас, і визначитися з ними завжди складно, але з одним ми переконалися на 100% - головною мотивуючою українською тваринкою стала жаба.


Насправді, туризм - це великі можливості. І завдяки спільним зусиллям органів влади та бізнесу туристичний напрямок розвитку у Вінницькій області починає набирати обертів.

Наші експерти, яким ми висловлюємо подяку надихнули увесь зал своїми історіями успіху, знаннями і досвідом.


Ми дізналися:

  • що формування туристичних кластерів в Україні буде сприяти переключенню інтересу туристів з закордонних поїздок на внутрішній туризм.
  • Як створити екскурсійний продукт, яким будуть захоплюватися і говорити «Вау!»? Пам'ятаємо, найважливіше – створити інтригуючи обіцянку, а отримавши «глядача», зробити все, щоб його очікування здійснилися!
  • про доступне фінансування для туристичних об`єктів
  • зелені садиби
  • розуміння основних бізнес-процесів та особливостей притаманних туризму
  • нові ідеї й контакти для реалізації своїх туристичних проєктів

А саме головне - ми дізналися, як потрібно робити свій бізнес з любов'ю та пристрастю.


Ми надзвичайно вдячні учасникам за активну участь. Форум дійсно став корисною платформою для започаткування нових цікавих проєктів, нових контактів, можливостей.


Дякуємо нашому постійному алкогольному партнеру за ефективну співпрацю -

Fiorelli

Форум організований Business People Club в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Made on
Tilda