Новини ЖВБ

Розмова по душам


Рано чи пізно нам необхідна відверта розмова. Про вчинки, слова та події, які крадуть спокій в душі.


Так ми вирішили започаткувати новий формат зустрічей Розмова по душам - це не про слабкість, а про силу, про обмін енергією та власним досвідом.


Під час сьогоднішнього заходу закрадалась думка, що безвихідних ситуацій насправді не буває, а бувають ситуації, вихід з яких ми просто не бачимо. Згодні?


Відкриваючись одна одній та надихаючись, ми зрозуміли, що у кожної з нас, за тендітними плечима є велика сила. В такому оточені розумієш, хто ти є на справді, чого прагнеш від життя та починаєш рухатись вперед, діяти!


Ця зустріч насправді відкрила нас з іншої сторони, ми почули історії життя, про які не прийнято ділитися, - і це ще одна перевага Української Платформи "Жінки в Бізнесі", адже тут ти можеш бути собою.


Ми безмежно раді, що ми постійно бачимо нові обличчя на заходах, жінок, які готові до змін на краще) Це був незабутній день, який нам подарував чудовий настрій, мотивацію та неочікувані сюрпризи)


Тепер відкриваємо завісу та вітаємо нову Виконавчу директоркою Платформи -

Olena Ostapenko, а також нову Керівницю регіонального представництва Платформи у Вінниці - Вероніку Монарх: https://cutt.ly/dCgciAH


І це ще не все, на вас чекає ще більше цікавих заходів. Отож, слідкуйте за нашими соціальними мережами та долучайтеся до Української Платформи "Жінки в Бізнесі"

#СтворюйНадихайЗростай

#ЖінкивБізнесі_Вінниця

Надія Лисецька