News

Бізнес-форум “Тренди 2021

Неймовірний та дуже інформативний західБізнес форум "Тренди 2021: BUSINESS vs COVID” під час якого говорили про тенденції розвитку бізнесу в умовах Covid-19, трансформування бізнесу, керування брендами, дізналися кому продавати в 2021 році.

Це був дійсно незабутній Бізнес форум, а саме головне - практичний. Наші топові експерти дали змогу учасникам отримати лише ексклюзивну інформацію.

Нові бізнес-моделі та важливість креативу - від Андрій Длігач

Профілактика емоційного вигорання керівника та команди, практичні рекомендації і секрети в управлінні персоналу - від Ольга Добровольська

Головні тренди, які будуть формувати економічний світ - від Viktor Halasiuk

Про покоління X,Y,Z, ковідіалів і короніалів, та як вони роблять покупки. Тенденція цифрового етикету - від Людмила Калабуха

Які компанії досягають бізнесу, і що потрібно для систематизації бізнес-процесів - від Екатерина Балановская

Покроковий план, як просувати свій бренд та розбір рекламних відеороликів - від Володимир Поліщук
Не обійшлося без традиційних приємних бонусів:

Розіграш подарунків від партнерів заходу -Fiorelli,Делікатес-маркет "Україночка"
Захід організований Business People Club, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
#робітьсвійбізнесзпристрастю

Made on
Tilda