Новини ЖВБ

🔥Делегація Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business разом з резидентами Business People Club яскраво та результативно провели час у Франції!


Делегація Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business разом з резидентами Business People Club яскраво та результативно провели час у Франції!


Відвідали Міжнародну гастрономічну ярмарку в Діжоні, Foire internationale et gastronomique de Dijon, на яку вже 100 років поспіль з’їжджаються кулінари та виробники з усього світу.

Україна отримала змогу заявити про себе, як про привабливу етногастрономічну країну, розповісти культуру виробництва представивши продукти, які ні в чому не поступаються європейським аналогам.


Ми пишаємося резидентами Business People Club, які вклали частину себе та своєї праці під час презентації України:

Винний дім Гігінеішвілі- вишукане вино, дегустацію якого проводив Карло Гігінеішвілі

Наливки зі Львова Вінниця- продукція, аналогів якій немає в країні, на чолі з Світланою Мерецькою


Також ми не забудемо, як Світлана Мелобенська зачарувала всіх відвідувачів магією свого пісочного мистецтва.


Дякуємо Вінницька міська рада за підтримку вінницьких компаній у цій виставці.


Окрім цього, ми мали змогу познайомитися з культурою та прекрасними видами Франції, краса Бургундії та маленького містечка Бон-Beaune, не залишили серця осторонь ні в кого, вона лише зачаровує.

Відвідали виноградники, сироварню, виноробний замок ХІІ ст, спілкувалися з виноробами, які були щирі та відверті до розмови, аби поділитися власним досвідом.


Це колосальний заряд енергії та натхнення, презентація себе і перейняття досвіду.

#СтворюйНадихайЗростай

#ЖінкивБізнесі