Новини ЖВБ

🤩Жінки в бізнесі: опановуємо багатозадачність із смачним результатом.

Жінки в бізнесі: опановуємо багатозадачність із смачним результатом.

Відомо, що жінка може робити кілька справ одночасно, а "Жінки в бізнесі" взагалі мають бути справжніми "цезарями". І сьогоднішній кулінарний майстер-клас від нашої Менторки Ірини Подоляки став тому підтвердженням.

Крім того, як готувати унікальні страви, ми також дізналися, як можна успішно поєднувати кар'єру з пристрастю до кулінарії, хоча для декого це може здатися складним завданням. Досвід Ірини продемонстрував, як ці дві сфери можна гармонійно поєднати, подібно до поєднання рибки з соковитим м'ясцем.

Тепер ми знаємо, як правильно обирати інгредієнти, а також яку техніку використовувати у приготуванні борщу без єдиної краплі води.

Ця зустріч була насправді дуже сімейною і позитивною, адже ми дізналися не лише про нові рецепти, але й пригадали українську культуру та різноманітні традиційні українські страви.

Ирина Подоляка, щиро дякуємо вам за гостинність та безцінні поради. Саме такі жінки, як ви, продовжують надихати і давати нам сили охоплювати всі аспекти нашого багатогранного життя.

#СтворюйНадихайЗростай
#ЖінкивБізнесі_Вінниця
Надія Лисецька