News

Тренінг "Мистецтво формування команди в умовах коронакризи"

Продуктивна робота і практичний досвід, отриманий під час тренінгу, занурює у діяльність, яка випромінює успіх, задоволення, прагнення до удосконалення свого бізнесу та команди.


Під час тренінгу Мистецтво формування команди в умовах коронакризи було дуже багато конкретних методів, прийомів, які допомогли зрозуміти усі нюанси у формуванні команди, в управлінні персоналом.


Учасники змогли:


  • виявити особисті якості успішного керівника
  • дізнатися про складові управлінської діяльності
  • розібрати заявку для підбору фахівця
  • зрозуміти для чого потрібна адаптація
  • отримати чек-лист для ефективного делегування

Дякуємо Ользі Добровольській за практичну інформацію, за переданий досвід, рекомендації, якісний нетворкінг, ексклюзивний подарунок - книга "Наставник", яка безсумнівно допоможе усім учасникам тренінгу Мистецтво формування команди в умовах коронакризи


Слідкуйте за нами в соціальних мережах, готуємо для вас багато цікавого.


Захід організований Business People Club, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.

Made on
Tilda