News

Сумували за нашими #CompanyVisit? Бо МИ - дуже!

Сумували за нашими #CompanyVisit? Бо МИ - дуже!


Кожний наш візит до учасників Business People Club славиться своєї унікальністю і сьогоднішній день був цим підтвердженням.

Ми відвідали ряд підприємств, від яких отримали шквал позитивних емоцій. Але все по-порядку!


Спочатку направилися до Вячеслава Шевченка - Віце-президента Клубу, директора "Перчатка Центр" perchatka_centr , де ми познайомилися з історією компанії, виробництвом та асортиментом продукції.

А ви знали, що компанія "Перчатка Центр" займає лідерські позиції на ринку України більше 10 років? А зареєстрована торгова марка "Seven" має понад 250 різновидів рукавичок, які дійсно задовольняють навіть самого вибагливого покупця.


Завітавши до Karlo Gigineishvili - генерального директора ТОВ "ВінницяБуд", ми дізналися про сучасні архітектурні рішення, інноваційні технології.

Цікавий факт: за час існування ТОВ Вінницябуд було збудовано і введено в дію більш ніж 2 млн. м2 житла, сотні об'єктів промислового і культурного призначення, і цим можна лиши пишатись.


І на завершення ми завітали до цікавого, тематичного ресторану Тифліс, де нас гостинно зустріли та пригостили грузинською кухнею з неймовірно смачними авторськими рецептурами страв.

Цей день був наповнений корисними справами і теплом. Ми дякуємо нашим учасникам за гарний настрій та переданий досвід.

Вітаємо з відзнаками та пишаємось учасниками Клубу, котрі роблять свій бізнес з пристрастю. Зичимо не зупинятись на досягненому!

#робітьсвійбізнесзпристрастю

#ВсебудеУкраїна

Made on
Tilda