Новини ЖВБ

Освітній проєкт «Потурбуйся про неї»


Відповідально та професійно провели сьогоднішній освітній проєкт в підтримку дня боротьби із раком «Потурбуйся про неї».


Оксана Машевская - лікар-онколог, кандидатка медичних наук. Співзасновниця Онкологический центр Oncohelp Clinic та Анастасія Грибанова - хірург-мамолог Онкологический центр Oncohelp Clinic розповіли про профілактику та ранню діагностику захворювань молочної залози.


Важлива тема, яка потребує безсумнівно уваги. Ми дякуємо за актуальну, змістовну інформацію, адже потрібно попіклуватись про своє здоров'я!

  • Сьогодні ми дізналися про те, що обстеження - це дійсно дуже важливо, тому що раннє виявлення хвороби на 1 стадії виліковується у 95% жінок.
  • Також отримали рекомендації по УЗД молочних залоз та цифрової мамографії, розібралися для кого вона потрібна і навіщо.
  • Дізналися про фактори ризику виникнення захворювання та на що необхідно звертати свою увагу.

Дякуємо за професіоналізм та ініціативу Оксана Машевская, Анастасія Грибанова, за ваш величезний внесок в боротьбу з онкологічними захворюваннями.

Висловлюємо щиру вдячність Rich Ресторан & Готель, Караоке у Вінниці

за гостинність та приємну атмосферу та чудовий фуршет.

Вдячні Ольга Материнська - засновниці крафтової майстерні Tasty Jar З материнською любов'ю за приємні та смачні подарунки.


Дякуємо нашим постійним партнерам, Fiorelli, за можливість посмакувати ароматними ігристими винами.


Також нагадуємо, що в Онкологический центр Oncohelp Clinic проводиться БЕЗКОШТОВНИЙ ОГЛЯД ЛІКАРЯ-МАМОЛОГА протягом всього жовтня

#СтворюйНадихайЗростай

#ЖінкивБізнесі

Надія Лисецька