News

В черговий раз відбувся традиційний для нас #CompanyVisit на підприємства учасників Business People Club


В черговий раз відбувся традиційний для нас #CompanyVisit на підприємства учасників Business People Club


Коло успішних підприємців, тепла, невимушена атмосфера та неймовірний запас енергії бути кращим - цим славляться наші візити.


Все більше успішні компанії діляться своїм досвідом з колегами, розповідають, як вони досягли успіху та які унікальні рішення впроваджували.


Так ми завітали до Сергей Кожемяк - директора інвестиційного відділу Холдингу Х100, де ми познайомилися з історією компанії та сучасними інвестиціями.


Місія компанії «Х100» - знаходити, розвивати та масштабувати перспективні бізнес-моделі, щоб професійні інвестори, підприємці та бажаючі розпочати свій бізнес мали можливість сформувати своє успішне фінансове майбутнє.


Слідом завітали до креативної авторської Дизайн-Студії Одягу SvitlanaTerenchuk - Светлана Теренчук


Після зустрічі з пані Світланою ми впевнено можемо зазначити, що різносторонній розвиток особистості - запорука успішного життя.


Ми змогли побачити на власні очі роботу зсередини, де талановиті жіночі руки створюють неймовірні дизайни. Окрім цього ми змогли ознайомитися з чудовими картинами від Світлани.


І на десерт, ми завітали до Игорь Лиснюк - засновника і власника ТМ Богуночка.


Компанія понад 15 років є дистриб'ютором, а останні 5️ років займається власним виробництвом кондитерських виробів за традиційними українськими рецептами, і дегустація цих рецептів пройшла успішно


Ми не лише посмакували смаколики, але й спробували їх зробити самі.

Ми вдячні усім за щирість та відкритість, надану можливість відвідати виробництва, спілкуватись та перейняти досвід.


Вітаємо з відзнаками та пишаємось учасниками Клубу, котрі роблять свій бізнес з пристрастю. Зичимо не зупинятись на досягненому!


Business People Club - сильне оточення, котре підіймає на принципово новий рівень.

Долучайся!


#робітьсвійбізнесзпристрастю

Надія Лисецька

Made on
Tilda