Новини ЖВБ

Легкі В2В разом з UBB

Легкі В2В разом з UBB

UBB (Ukrainian Brave Business) – перша українська платформа, яка поєднує український бізнес та професійних покупців з усього світу.

Зручні інструменти платформи дозволяють знаходити потенційних партнерів та проводити B2B зустрічі в онлайні.

Мета проекту UBB (Ukrainian Brave Business): сформувати професійне комунікаційне поле між представниками українського бізнесу та потенційними iноземними байєрами; за рахунок платформи збільшити об’єм експорту українських продуктів у світі; просувати бренд Made in Ukraine, як ціннісний та унікальний продукт.

Цільова аудиторія: український ринок – представники українського бізнесу, які планують або вже реалізовують експорт продуктів та послуг; іноземні ринки – потенційни покупці та замовники з різних країн світу, які планують познайомитись або вже мають експортні контракти з представниками українського бізнесу.

Як працювати на платформі:

  • заповніть профіль компанії;
  • знаходьте потенційних замовників;
  • спілкуйтеся;
  • відправляйте замовлення на експорт.

Скористайтеся можливостями платформи та співпрацюйте сміливо на платформі UBB.
Зареєструватись:
https://www.eventswallet.com/uk/events/1061

Платформу було створено в рамках швейцарсько-українського Проєкту “Зміцнення членських бізнес-об’єднань мікро-, малих і середніх підприємств в Україні”, який впроваджується Програмою розвитку ООН в Україні (ПРООН) у співпраці з Міністерством економіки України і за підтримки Швейцарії.
Відповідальність за зміст цієї публікації несе виключно автор авторський колектив Української Платформи "Жінки в Бізнесі". Точка зору авторів не обов’язково відображає точку зору донора.