Новини ЖВБ

Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України»


Ми не зупиняємося ні на мить на досягненому, а активно продовжуємо рухатись тільки вперед.


У Києві відбулась Національна конференція «Розвиток членських бізнес-об'єднань України, на якій було представлення напрацювань, спрямованих на зміцнення організаційного потенціалу членських бізнес-об’єднань мікро-, малих та середніх підприємств України».

Захід об'єднав майже 200 онлайн- та оффлайн-учасників, було представлено лідерську програму для керівників бізнес-об’єднань, а також інші напрацювання проєкту ПРООН.


Участь в проєкті дозволила бізнес-асоціаціям структурувати вектори діяльності, а також розробити чіткий план розвитку та дій, що безсумнівно дозволить стати сильнішими і успішнішими.


Керівниця програм співпраці Посольства Швейцарії в Україні Ніколь Рудер зазначила, що захід об’єднав усі три необхідні складові успіху, «а саме правильну ідею, яка в нашому випадку полягає у розвитку бізнес-об’єднань, надійних партнерів та попит на те, що ми робимо, - сказала вона. - Мені здається зараз нам вдалося це поєднати».Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business продовжує свій рух у заданому векторі, адже об'єднання пришвидшує розвиток та формує спільну мету cтавати опорою та рушійною силою для розвитку популяризації жіночого підприємництва в Україні.

Навчання, нетворкінг, взаємна підтримка, обмін досвідом, генерування нових ідей, реалізації спільних проєктів - це початок великого успіху.


#СтворюйНадихайЗростай

#ЖінкивБізнесі

Надія Лисецька