Новини ЖВБ

#CompanyVisit відвідали ферму - Равликова Долина

Сьогодні членкині Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business з традиційним #CompanyVisit відвідали ферму - Равликова Долина


Валентина Клецко - підприємниця, засновниця сімейної равликової ферми гостинно прийняла учасниць та розповіла про унікальність своїх маленьких скарбів.


Сьогодні ми дізналися, що у равликів унікальне дієтичне м’ясо, в якому міститься лише білок (70%), вітаміни, залізо і кальцій. Воно налагоджує роботу шлунково-кишкового тракту, покращує потенцію.


Страви із равликів корисні як літнім людям, вагітним, так і дітям. Мода на нього прийшла до нас з Франції, Італії та Греції. Там їх часто їдять на вечерю із білим вином.

Розповідаючи про все це, Валентина Клецко з легкістю поринула усіх в світ смаків французської кухні: професійно, цікаво, смачно.


Цікаві факти:

  • У 2016 році Україна експортувала равликів в 7 разів більше, ніж сала - 347 тон равликів проти 51 тони сала.
  • Найзубатішою твариною є равлик. У садового равлика налічується до 15 тисяч зубів, у виноградного - до 25 тисяч.

  • Равликова Долина - вирощує 7 тон равликів.
  • Равликовий кав’яр - це делікатес, який ще називають «біле золото», він на другому місці по вартості після альбіносної білуги (сіра ікра).

Після цікавої оглядової екскурсії учасниці мали змогу скуштувати неймовірно цінний делікатес.


Але перед цим, ми ще дізналися, що Валентина Клецко не лише майстриня в бізнесі – а ще й відмінний кухар (це можемо стверджувати і з власного досвіду!). Вона готує равликів за усіма технологіями і стандартами, додаючи спеціальні соуси та різні види сирів, прянощів та зелені.


Гратен, запечені равлики, маринований равлик зі спеціями, бутерброди із равликовою ікрою, яку, до речі, за її властивості, називають білим золотом, – настільки спокушають своїм ароматним запахом і смаком, що за вуха відтягнути важко і тих, хто на початку не має бажання та боїться куштувати, а приходить лише на екскурсію.


Щиро дякуємо пані Валентині за можливість побачити на власні очі масштаби бізнесу зсередини.

Також нагадуємо, що 2 вересня, усі бажаючи можуть долучитися заходу Вино & Делікатеси і також спробувати безліч делікатесів, в тому числі равликів -

Равликова Долина.

#ЖінкивБізнесі

#СтворюйНадихайЗростай

#Зустрічзменторкою