Новини ЖВБ

Дегустація Вино & Делікатеси


Різноманіття гастрономічних родзинок залишило доволі великий приємний післясмак – такого інтернаціонального смачного поєднання ми дійсно не побачили.


Кожна дегустація Вино & Делікатеси – особлива, яскрава і барвиста. Учасники заходу спробували різні сорти вин, а також дізналися, як зародилася винна культура.


Юлія Броннікова - сомельє "ТД "Вина Світу", навчила нас відчувати і смакувати тони та відтінки напою, розповіла в деталях чим відрізняються благородні сорти винограду від звичайних, а також поділилася цікавим фактам - іскристі вина відрізняються від ігристих слабким тиском в пляшці (1-2,5 атмосфери) і невисокою міцністю.


Ми поринули в світ смаків французької кухні та спробували равликів: равликовий кав'яр, мариновані равлики та "ескарго".


Валентина Клецко - підприємниця, засновниця сімейної равликової ферми Равликова Долина, розповіла про історію заснування своєї ферми, авторські рецепти.

Також пані Валентина поділилися з нами цікавої інформацією - равликовий кав’яр - це делікатес, який ще називають «біле золото», він на другому місці по вартості після альбіносної білуги (сіра ікра).


Vasyl Kit, – власник, головний технолог та ідейний натхненник бренду Смачні ковбаси від vasyl.co - пригостив наших учасників 6 видами крафтових, натуральних сиров'ялених ковбас за іспанською рецептурою.

WakoMeat - ніжні та соковиті сиров’ялені ковбаси власного виробництва приємно вразили усіх.


Олена Павлова - дослідниця Подільської кухні, керівниця проєкту створення соціального ресторану "Коцюбинський 220" пригощала нас начиненим чорносливом з вершковим соусом, вергунами і пиріжками з яблуками.

Від пані Олени ми дізналися як розвивається гастро-туризм на Вінниччині та наскільки це перспективно. Олена Павлова, зуміла віднайти унікальні рецепти нашого регіону та через них розповісти не лише про традиції Поділля, їй вдалося відродити історію нашого краю.


Цей вечір дав змогу почати свій естетичний шлях у культурі дегустації, дякуємо нашим партнерам за професіоналізм та таку можливість.

Вина Мира - Официальная страница

#СтворюйНадихайЗростай

Надія Лисецька