News

«Життя P.S.» - Благодійна театральна вистава на підтримку українських військових.

«Життя P.S.» - Благодійна театральна вистава на підтримку українських військових.

«Життя P.S.» - пронизлива та потужна вистава, яка перенесла нас у минуле, до болю та травм війни на сході України через спогади головних героїв, які втратили все. Ми нагадали про жертви, на які йдуть наші хоробрі солдати, захищаючи нашу країну.

Вистава мала важливу місію, показуючи, що ми всі є частиною однієї великої родини і можемо об'єднатися, щоб підтримати один одного в часи кризи.

Ми хотіли б висловити нашу щиру подяку Marjana Kuchma, Олесю Федорченку та всій команді, що стояла за підготовкою та музичним супроводом, за їх неймовірну гру та емоційні виступи.

Також хочемо висловити подяку генеральному партнеру та спонсору, Perchatka-centr, Вячеслав Шевченко, за активну залученість та вагомий внесок у підтримку наших військових!

Цей виступ мав особливе значення для наших бійців, адже він нагадав їм, що їх невтомні зусилля не залишаються непоміченими, і що вони мають незмінну підтримку нашої громади.

Завдяки проданим квиткам та донатам глядачів ми зібрали 170 100 гривень, які будуть передані бригаді спецпризначення "Червона калина".

Ми залишаємося непохитними у своїй вірі в остаточну перемогу України. Наша віра дозволяє нам продовжувати рухатися вперед, незважаючи на всі перешкоди, ми віримо в себе, в свій народ, в силу і можливості наших Збройних Сил.

Слава Україні!
Надія Лисецька
Made on
Tilda