News

Перший день бізнес візиту в межах ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу»

Перший день бізнес візиту в межах ініціативи «Стійкість ділової активності українського бізнесу»

Попри повномасштабну війну аграрний сектор продовжує працювати та піклуватися про продовольчу безпеку країни. Сьогодні Вінниччина прийняла делегацію підприємців агро-переробної галузі з північних областей України для знайомства, підтримки та найважливіше - обміну досвідом. Так ми відвівали 5 підприємств: Сімейну молочну ферму ТМ Villa Milk, СТОВ "Україна О", ПрАТ "Дружба ВМ", СТОВ "Авангард" та "Авангард FROST", які довели власним прикладом, що навіть під час війни можна продовжувати робити бізнес з пристрастю, знаходити нові ідеї та застосовувати технології для покращення діяльності.

Завдяки таким проєктам вкотре переконуємось, що ми підсилюємо один одного та можемо впроваджувати кращі практики у власний бізнес

Ініціатива «Стійкість ділової активності українського бізнесу» реалізується Мережа Центрів інформаційної підтримки бізнесу за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції в Україні в рамках проєкту «Розвиток МСП: економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та відновлення бізнесу», що фінансується Міністерством економічного співробітництва та розвитку Федеративної Республіки Німеччина (BMZ) через Німецький банк розвитку (KfW).

Виконавчий партнер компоненту в рамках МЕРЕЖІ ЦІПБ – Business People Club.
Надія Лисецька
Made on
Tilda