News

Бізнес форум HoReCa.ReStart

Під час якого говорили про нові тенденції в умовах Covid-19 в 2021-2022 у сфері #HoReCa, успішні бізнес-кейси та реальні технології, які покращать бізнес, збільшать прибуток та впізнаваність закладу у сфері гостинності.


Це був дійсно незабутній Бізнес форум, а саме головне - практичний. Наші топові експерти дали змогу учасникам отримати лише ексклюзивну інформацію.

Новації в галузі громадського харчування та оптимізація бізнес-процесів в готельній сфері - від Олени Луценко.

Соціальні ресторани, тренди 2021 - від Олена Павлова


Про хайп для ресторану та яким концепціям вдалося пройти або втриматись в кризі - від

Валовой Андрей


Дізналися, як зарядити команду ресторану на продажі та визначали роль керівника - від Ольга Добровольська


Секрети створення відомих франшиз ресторанного бізнесу - від Роман Кирилович

Про Ресторацію Шпігеля - від Аня Діль


Спостерігали історію створення та розвитку ресторанного холдингу !FEST - від Тараса Маселко


Не обійшлося без традиційних приємних бонусів:

Розіграш книги від співвласника True Burger Bar та Hendrick's bar -

Alexander Musatov


Це був дійсно корисний та дуже інформативний захід, до якого учасники мали можливість долучитися (онлайн та вживу), але - це лише початок, адже ми вже відкрили реєстрацію на Школа гостинності Навчальна програма - яка допоможе удосконалити та розвивати свій бізнес вже існуючим рестораторам та створювати креативні, атмосферні заклади, які стануть відомими на всю Україну.


8 модулів інтенсивного навчання (з 8 вересня по 6 жовтня), підвищення кваліфікації, обміну досвідом, корисного нетворкінгу

8 спікерів – успішних рестораторів та експертів у сфері HoReCa


Детальна інформація

тут

https://bpc.in.ua/b_school


Захід організований Business People Club, в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини, і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.


Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.


Надія Лисецька

#робітьсвійбізнесзпристрастю

Made on
Tilda