Новини ЖВБ

VinLadyFest у Хмельницькому


В черговий раз яскраво, щиро, провели бізнес форум VinLadyFest - незабутній день серед кращих бізнес-леді - але в Хмельницькому це справді було по особливому, адже відвертість під час форуму змогла надихнути кожного.


Учасники не лише отримали безліч цінної інформації від наших неймовірних спікерів, але й могли дізнатися про їх власний досвід, про ціну успішності, про гармонію і баланс в бізнесі та житті.

Успішні чоловіки розповіли про сили успішних жінок в бізнесі, ефективну співпрацю, та підтримку у власному життєвому шляху.


Також ми не забудем неперевершені особисті виступи:

отримали відповідь на питання, а що ж потрібно для того щоб стати лідеркою від - Олени Дейни

  • дізналися про мистецтво промови та красномовсто від - Olena Ostapenko
  • про гейміфікацію як потужний інструмент для підвищення ефективності бізнесу від -

Оксана Лоянич


Унікальна інформація, нові підходи, знайомства, презентація Української Платформи "Жінки в Бізнесі" та церемонія нагородження нових членкинь Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business - все це ми отримали під час бізнес форуму #VinLadyFest в Хмельницькому.


Не обійшлося без традиційних приємних бонусів:


Дякуємо нашим партнерам за професійність та підтримку на кожному етапі.

GIZ Ukraine

Хмельницька обласна рада Віолета Лабазюк - офіційна сторінка Хмельницька міська радаОксана Машевская Олена Білявець Ольга Материнська Марина Скуратова


Окрема подяка за професійну роботу та оперативність FLASH videoproduction, адже відео на завершення заходу - фантастичне.


Висловлюємо подяку Ресторан "ForRest" - за гостинність, вишуканий фуршет та підтримку.


Дякуємо за професійне оформлення, безмежну самовіддачу - Повітряні кульки та декор від Креатив


Та не забуваємо кращого ведучого - Александр Теренчук, який зміг своєю енергетикою підсилити кожного присутнього в залі.

Більше фото з заходу за посиланням

:https://fex.net/ru/s/mn1dxcz


Форум організований Business People Club в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.