Новини ЖВБ

🔥 Вечорниці - найочікуваніша подія місяця!

Вечорниці - найочікуваніша подія місяця!

Де б ви могли ще зустріти стільки гарних українських дівчат, які ретельно підібрали собі хустинки, вбрання, цінуючи культуру та історію свого народу, як не наших Вечорницях?

На скільки важливо відновлювати сьогодні традиції, згадувати справжню українську історію, яку постійно хотіли знищити? Ми підняли важливі питання, адже саме жінка - це Берегиня українського роду і вона відповідає за те, які цінності передаються нащадкам.

Вчора ми відтворили обряди свята Катерини і український звичай. Закликали Долю: «Доле, доленько, йди до нас вечеряти», ворожили на майбутній рік.

Також кожна учасниця заходу мала можливість відзначати свої художні якості під час майстер-класу з Петриківського розпису від Наталії Луценко.

А вже згодом ми дізнавались, як правильно зустріти Новий рік і провести його перший та особливий місяць від астропсихологині - Антоніни Пачевської

Неймовірний день, який об’єднав прекрасних та гарних жінок. Пишаємось кожною з вас та вітаємо нових членкинь Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business

Кульмінацією вечора стали передбачення та розіграши подарунків завдячуючи нашим партнерам.

Дякуємо усім, хто провів це свято разом з нами, адже саме ви робити наше щасливе майбутнє.

Окрема подяка Світлані Теренчук, яка передала нам 2 лоти на аукціон. Завдяки цьому ми зібрали - 11 200 грн, які будуть перераховані в проєкт «Землячки» на пошиття теплого одягу нашим захисницям.

Чимало вражень і емоцій отримали учасниці та глядачі свята, а головне - відчули себе частиною великого українського народу з неповторною історією і самобутністю.

Надія Лисецька, Вероніка Монарх, Olena Ostapenko, Ваша Оптика - Наталія Куліковська, Наливки зі Львова - Svitlana Meretskaya , Пан Топкин - Марьяна Литвинчук, NoviTe - Оксана Машевская, Скіфія - Тетяна Канська, ВИНА СВІТУ - офіційна сторінка, магазин українських брендів "Знай наших", Мережа супермаркетів "Сімейний" - Світлана Яхно, Tasty Jar З материнською любов'ю - Ольга Материнська, Victoria Borivska Aesthetic Medicine Cosmetology, Soap Stories - Мар'яна Овчарук, Страхова компанія «Арсенал Страхування» регіональне представництво м. Вінниця - Валентина Онофрійчук

#СтворюйНадихайЗростай
#ЖінкивБізнесі