Новини ЖВБ

🇺🇦Український бізнес 2023! Яким він буде?

Український бізнес 2023! Яким він буде?

Власники бізнесів, представники влади, досвідчені експерти з різних сфер, зібрались під час Зустріч підприємців. Перспективи 2023 для обговорення актуальних питань!

Наші спікери відкрито поділилися власним практичним досвідом та ідеями, які вже можна реалізовувати в своїх бізнесах:

"Персональний бренд в соціальних мережах - це ваше цифрове представництво, ваш аватар" - Dmytro Melnykovych

"Реклама працює, як до війни. Надихайтесь та робіть надрезультати" - Денис Волосов

«Майбутнє бізнесу не можливо без інтернету та світового ринку блокчейну і Web 3.0» - Михайло Пацан

«У відбудові України гратимуть велику роль інвестиції в: машинобудівну промисловість, енергетику та аграрний сектор» - Юрий Пивоваров

У форматі практичних обговорень за круглими столами підприємці знайомились один з одним, ділилися своїми ідеями та бізнесовим досвідом.

Перед українськими підприємцями насправді стоїть нелегке завдання - вистояти, зберегти свої бізнеси, команди та рухатись далі. Але приємно, що для багатьох цей важкий рік став найбільшим для розвитку та вищих результатів.

Ми привітали нових учасників Business People Club, які готові разом з нами продовжувати свою діяльність та досягати нових вершин.

Також ми вдячні Клуб Успішної Молоді, підприємцям, які розпочали свій шлях та вже роблять великий внесок в щасливе майбутнє.

І звичайно, чарівним бізнес-леді, Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business, які популяризують та розвивають жіноче підприємництво в Україні.

Саме ці всі учасники, під час заходу, зробили свій великий внесок в перемогу України. Так, в рамках благодійного аукціону, було зібрано - 232 500 грн, які будуть направлені в проєкт "Приміряй її берці" ГО "Землячки" для пошиття теплої форми для захисниць.

Пишаємось вами

Разом до перемоги

#робітьсвійбізнесзпристрастю
Надія Лисецька