Новини ЖВБ

VinLadyFest 2021

VinLadyFest - незабутній день серед кращих бізнес-леді в цьому році був справді особливий!

Неймовірні спікери, нові формати, знайомства, презентація Української Платформи "Жінки в Бізнесі" та церемонія нагородження нових членкинь Жінки в Бізнесі Українська Платформа Women in Business - унікальна атмосфера, за яку ми так любимо і так чекаємо #VinLadyFest


"Що робити, якщо відчули гнів? - застосувати техніку УСТ ("утащите своё тело") від об'єкту роздратування", про емоційний інтелект і чому він важливий в кар'єрі - від Алли Заднепровської.


"Обличчя компанії - це в першу чергу якість продукту цієї компанії", про те, як вивести бізнес на новий рівень - від Надії Гладкевич.


"Унікальність робить людей цікавими, бо за ідеальну форму зачепитися важко, тому кожен із нас має свої грані" про силу жінок та впевненість у собі - від Ольги Руднєвої.

"Коли готуєтесь до публічного виступу - розпочніть з ідеї, якою маєте захопити та втримати увагу аудиторії


Синдром "першого" побачення - це коли забагато жестів, розмови, гіперболізована міміка", про секрети ораторського мистецтва - від Олени Остапенко.


"Негативні відгуки у інтернеті? Що робите з ними ви? - Варто максимально переводити в конструктив і продовжити спілкування в месендеражах. А що із неконструктивом робити? - На тролів не реагувати - обмежувати доступ і хай пишуть "на здоров'я". Неймовірний виступ та цінні кейси від - Людмила Калабуха


"Самореалізація приходить, як наслідок постійної праці. Неможливо весь час "літати", для справжнього результату потрібне приземлення і наполеглива праця" - у форматі "Питання/відповіді" Марина Авдєєва надала незабутні поради, та щиро поділилася власним досвідом.


Не обійшлося без традиційних приємних бонусів:

  1. подарунки від наших ТОПових спікерів за активну участь під час VinLadyFest - незабутній день серед кращих бізнес-леді
  2. розіграш подарунків від партнерів заходу
  3. насолода виступами співачок на заході
  4. якісний нетворкінг

Дякуємо усім, хто долучився до

VinLadyFest - незабутній день серед кращих бізнес-леді


Слідкуйте за нашими соціальними мережами, ми підготували для вас вже нові події!

#СтворюйНадихайЗростай