If a building becomes architecture, then it is art
ПРО ПРОЄКТ
Знайдіть рішення разом із COVID-19 Бізнес-клінікою з центром у м.Вінниця
EU4Business відкрив мережу COVID-19 Бізнес-клінік, щоб допомогти українським малим та середнім підприємствам (МСП) відреагувати на складні економічні виклики, що стали наслідками пандемії. COVID-19 Бізнес-клініки – ініціатива в рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. У межах підходу Team Europe, проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19. Одна з 7 COVID-19 Бізнес-клінік України функціонує у Вінниці та надає підтримку МСП Вінницької, Житомирської та Хмельницької областей, з можливістю підключення підприємців зі всієї країни.

Чому цей проєкт важливий?

Під час кризи, яку спричинила пандемія COVID-19 та її економічні наслідки, багато підприємств та підприємців потребують підтримки. Такою підтримкою може бути і вже стала ініціатива «COVID-19 Бізнес-клініки». У Вінницькій COVID-19 Бізнес-клініці працює команда різнопрофільних експертів, які інформують та консультують власників бізнесів та ТОП-менеджмент у вирішенні питань щодо планування, продажів, бухгалтерського обліку, юриспруденції, стандартизації НАССР, медіаграмотності, публічних виступів, бізнес-стратегії, фінансів, маркетингу, менеджменту, комунікації, брендингу, продажів, інновацій, діджиталізації, роботи з персоналом та доступних інструментів і програм підтримки бізнесу як з боку влади, так і з боку міжнародних, національних, локальних організацій та інституцій підтримки МСП. Крім того, окремі заявники, які пройдуть відбір, отримають ваучер для поглибленого консультування. Це означає, що експерти працюватимуть з тією чи іншою компанією індивідуально для вирішення її конкретних викликів та відпрацювання завдань для підвищення конкурентоспроможності.

Чому варто стати учасником проєкту? Більше можливостей: Бізнес-івенти з кращими експертами у напрямах

Інформація – це найцінніший ресурс, який сьогодні є в світі. Ставши учасником проєкту, у Вас, як мінімум, з'явиться можливість систематично отримувати актуальну для бізнесу інформацію, безкоштовно та з перших вуст. Ви також долучитеся до спільноти однодумців, людей, які вирішили не пливти за течією COVID-19, а докласти максимальних зусиль, щоб забезпечити стійкий розвиток свого бізнесу та стати лідером галузі.
ПОДІЇ
Більше можливостей: Бізнес-івенти з кращими експертами у напрямках

В рамках проєкту заплановано і працюють 20+: тренінгів, майстер-класів, семінарів та форумів з кращими національними експертами і бізнес-консультантами. Готовність компанії до змін та викликів, в тому числі, визначається її готовністю вчитися. Навчальні програми для керівників та власників бізнесу для пошуку експертних рішень допоможуть перейти від усвідомлення сучасних викликів до готових рішень.

Участь у заходах безкоштовна для МСП.
Минулі події
Минулі події
ШВИДКА БІЗНЕС ДОПОМОГА
Формат забезпечує надання консультацій власникам бізнесу та ТОП-менеджменту з різних напрямків: бізнес-стратегії, фінансів, маркетингу, менеджменту, комунікації, брендингу, продажів, інновацій, діджиталізації, роботи з персоналом тощо.

Основними завданнями Швидкої бізнес-допомоги є надання векторної інформації за запитом. Індивідуальний підхід до кожного підприємства дозволяє надати найактуальнішу інформацію про наявні інструменти у сфері, а також підприємці та ТОП-менеджери можуть дізнатись з перших вуст про бізнес в умовах пандемії COVID-19: проблеми, потреби, ефективність заходів підтримки та можливості підвищення їх ефективності у відповідь на виклики сьогодення.

Участь для МСП безкоштовна.

У чому ми можемо вам допомогти?
COVID-19 ВАУЧЕРИ
Розпочато відбір малих і середніх підприємств на отримання ваучерів від COVID-19 Бізнес-клінік

COVID-19 Бізнес-клініки на базі Business People Club запрошує малі та середні підприємства (МСП) подавати заявки на отримання консультаційної підтримки в рамках «COVID-19 Ваучерів». Такий ваучер дає представникам бізнесу право на отримання серії профільних консультацій тривалістю до 10 днів для відновлення власної справи після наслідків економічної кризи, спричиненої пандемією коронавірусу.

Ваучер на 90% забезпечується безпосередньо проєктом «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», а решту 10% – сплачує підприємство.

Прийом реєстраційних заявок: до 11 серпня 2021.

Консультаційна підтримка спрямована на питання:

  • Цифрова трансформація компанії – онлайн надання послуг, дистанційна організація робочого часу працівників тощо.
  • Оновлення стратегії та бізнес-моделі в період пандемії та після неї.
  • Експорт товарів та послуг.
  • Цифровий маркетинг, адаптація каналів продажів, розвиток команд з продажів.
  • Адаптація та оптимізація операційних бізнес-процесів.
  • Фінансова грамотність, фінансова звітність, податкове планування.
  • Розробка бізнес-планів для малих і середніх підприємств.
  • Інші теми, що стосуються адаптації та подолання наслідків пандемії.
Отримана експертиза допоможе підприємствам у досягненні таких цілей як збільшення обсягу внутрішнього й експортного продажу, відкриття нових каналів збуту, визначення експортних ринків і розробка експортної стратегії, вдосконалення маркетингових планів і матеріалів, поліпшення фінансових умов і доступу до фінансування, прогрес у цифровій трансформації, удосконалення бізнес-моделі тощо.

Заявку на участь у відборі можуть подавати підприємства з усіх областей України з кількістю співробітників від 5 до 249 осіб.

Надалі незалежні експерти відберуть до 200 претендентів на одержання «COVID-19 Ваучерів».

Прийом заявок та супровід у заповненні аплікаційних форм здійснює Business People Club в рамках ініціативи COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Мета проєкту – створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств, підтримка інновацій та стимулювання експорту, що є шляхом до сталого й рівномірного економічного зростання. У межах підходу Team Europe проєкт також сприятиме відновленню України від наслідків COVID-19.
#eu4business, #MovingForwardTogether,
#sme_support_EU_GIZ,
#Сovid19_Business_Clinics

БІЗНЕС-РЕСУРСИ
Підбірка актуальних сервісів та бізнес-можливостей (платформи, програми, гранти, пільгове кредитування, інструменти підтримки) для бізнесу.

Наразі є багато безкоштовних можливостей та сервісів для підприємців. Щоб вам було зручно, ми підготували підбірку діючих програм державної підтримки, міжнародних партнерів та банківських установ. Обирайте програму відповідно до потреб вашого бізнесу та слідкуйте за оновленнями!
Eu4business в Україні
Все про #COVID19 для малого та середнього бізнесу


Можливості Мережі Центрів Інформаційної Підтримки Бізнесу
Онлайн-платформа для підприємців
Державні програми підтримки бізнесу в умовах Пандемії COVID-19

Єдиний експортний веб-портал
Інноваційні кліматичні ваучери
Зрозумілі кроки для відкриття бізнесу
Підтримка МСП в подоланні наслідків COVID-19.
БІЗНЕС-ІНФО
Читайте та завантажуйте інформаційні, аналітичні та тематичні посібники і бізнес-гайди, будьте готовими до змін!

Ми підготували для Вас підбірку матеріалів, що допоможуть перейти від усвідомлення сучасних викликів до прийняття виважених управлінських рішень. Складні економічні умови, в яких на даний момент розвивається підприємництво в Україні, вимагає постійних змін та швидких рішень. Тримайте руку на пульсі! Будьте в курсі останніх подій та змін на ринку, нових трендів, нових тенденцій та нових підходів до ведення бізнесу в час зміни правил і форматів.
Розташування та зони покриття COVID-19 Бізнес-клінік
Вебсайт COVID-19 БІЗНЕС-КЛІНІКИ У М.ВІННИЦЯ створений та обслуговується за фінансової підтримки в межах проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП», що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Зміст сайту є виключною відповідальністю Центру Підтримки Бізнесу і не обов'язково відображає позицію Європейського Союзу та уряду Німеччини.
Made on
Tilda